X
تبلیغات
امروز: شنبه 28 مرداد 1396
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

انواع حملات در شبکه های کامپیوتری

انواع حملات در شبکه های کامپیوتریدسته: کامپیوتر
بازدید: 20 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 24 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 20

امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه های کامپیوتری از جمله موضوعاتی است که این روزها در کانون توجه تمامی سازمان ها و موسسات قرار گرفته شده است

قیمت فایل فقط 3,700 تومان

خرید

امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه های کامپیوتری از جمله موضوعاتی است که این روزها در کانون توجه تمامی سازمان ها و موسسات قرار گرفته  شده است . در یک شبکه کامپیوتری به منظور ارائه خدمات به کاربران ، سرویس ها و پروتکل های متعددی نصب و پیکربندی می گردد.

برخی از سرویس ها  دارای استعداد لازم برای انواع حملات بوده و لازم است در مرحله اول و در زمان نصب و پیکربندی آنان ، دقت لازم در خصوص رعایت مسائل ایمنی انجام  و در مرحله دوم سعی گردد که از نصب سرویس ها و پروتکل های  غیرضروری ، اجتناب گردد .

در این مقاله قصد داریم از این زاویه به مقوله امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه های کامپیوتری پرداخته و در ادامه با انواع حملاتی که امروزه متوجه شبکه های کامپیوتری است ، بیشتر آشنا شویم . قطعا" شناسائی سرویس های غیرضروری و انواع حملاتی که مهاجمان با استفاده از آنان شبکه های کامپیوتری را هدف قرار می دهند ، زمینه برپاسازی و نگهداری  شبکه های کامپیوتری ایمن و مطمئن را بهتر فراهم می نماید .

قیمت فایل فقط 3,700 تومان

خرید

برچسب ها : انواع حملات در شبکه های کامپیوتری , دانلود رایگان مقاله انواع حملات در شبکه های کامپیوتری , دانلود رایگان پروژه انواع حملات در شبکه های کامپیوتری , دانلود و خرید مقاله انواع حملات در شبکه های کامپیوتری , خرید و دانلود مقاله انواع حملات در شبکه های کامپیوتری , دانلود و خرید پروژه انواع حملات در شبکه های کامپیوتری , خرید پروژه انواع حملات در شبکه های کامپیوتری , خرید مقاله انواع حملات

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
ضمانت فایل ناب